Letní brigády pro studenty Brno

Studentské brigády jsou už několik měsíců před začátkem letních prázdnin velmi žádané. Nabídka brigád je často zveřejňována už několik měsíců předem, firmy si tak zajistí brigádníky dostatečně dopředu na dobu, kdy zaměstnanci využijí svých dovolených. Nabídka letních brigád je opravdu velmi rozsáhlá a zajisté si přijde na své každý, kdo hledá příležitostný přivýdělek v jakémkoli oboru. Rozsáhlou nabídku lze navíc očekávat i v souvislosti s nabídkou brigád v zahraničí. Studenti tak získají nejen brigádu a vydělají si peníze k dobru, ale navíc přijdou i k jazykovým zkušenostem, které jsou během studia k nezaplacení.

Právě o brigády v zahraničí je v posledních letech největší zájem. Nabídka je poměrně široká, brigády se od sebe liší a lze si tak vybírat brigády jak na stavbách nebo ve skladech, ale i například brigády související se sklizní ovoce nebo brigády v zemědělství a na farmách se zvířaty a dobytkem. Ve většině případů nejsou u zahraničních brigád vyžadovány zvláštní zkušenosti – vyjma práce na farmách, kde je nutnost starat se hospodářská zvířata. Někteří zaměstnavatelé však mají podmínku, že uchazeči o brigádu musí disponovat alespoň základními jazykovými dovednostmi.

Finanční ohodnocení u zahraničních brigád se pochopitelně odráží od typu práce, kterou daný uchazeč bude vykonávat – svou roli zde hraje i fakt, kolik zaměstnavatel běžně brigádníkům za sezónní práce dává.

Zvlášť populární je sběr ovoce, zde je však nutné dávat pozor na to, zda je brigádník ohodnocen podle hodin, které odpracuje nebo od počtu košíků naplněných ovocem.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Letní brigády a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.